Gazlı Söndürme Sistemleri

Ycs Teknik Gazlı Söndürme Sistemleri

Gazlı Söndürme Sistemleri 3 çeşit olup bunlar sulu, köpüklü ve gazlı yangın söndürme sistemleridir. Sulu ve gazlı sistemler başlangıç aşamasındaki yangınları söndürmede etkili en fazla tercih edilen sistemlerdir. Bunlar sulu ve köpük yangın söndürme sistemlerinin etkili olamadığı yerlerde kullanılan sistemlerdir.

 

Yangın yanıcı maddenin ısı ve oksijenle buluşması sonucunda oluşmaktadır. Yangının oluşabilmesi ve büyümesi için ortamda oksijene ihtiyaç duyulmaktadır. Yeterli miktarda oksijen ve ısı ile yangınlar ciddi boyutlara ulaşabilmektedir.

 

Gazlı yangın Söndürme Sistemleri ise yangın esnasında ortamda bulunan oksijeni yangının oluşabilmesi için gerekli olan oksijen seviyesini %16’nın altına düşürerek yangınları söndürmede etkilidir. Diğer yangın söndürme sistemleri olan sulu ve köpük yangın söndürme sistemlerine oranla arkasında enkaz bırakmaz. Temiz yangın söndürme sistemleri olarakta adlandırılır.

Gazlı Yangın Söndürme Sistemlerimiz

3M Novec 1230

3M™ Novec 1230 Temiz Gazlı Yangın Söndürme Sistemi 3M™ Novec 1230 bugün..

FM200 Söndürme

FM-200® sistemleri, uluslararası alanda güvenirliği ve etkinliği kabul..

Argonite Söndürme

ARGONITE™, ozon tabakasına verdiği zararlardan dolayı üretimi yasaklanan Halon...

Argon Söndürme

IG-01, IG-55 ve IG-100 çevreci, solunabilen çok geniş bir uygulama alanı olan temiz..

Pano içi Söndürme

Çalışma prensibi; azot ile 12 bar basinç altinda olan polimerden üretilmis olan boru..

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYIN

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize tel:02122225128  numaralı hat üzerinde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Bodrum Ycs Teknik sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. https://www.ycsteknikbodrum.com